Canon EOS 80D

Canon EOS 80D to przede wszystkim szybki w obsłudze aparat oferujący doskonałą jakość zdjęć oraz filmów w różnych warunkach. Innowacyjne technologie pozwalają na zarejestrowanie zdarzeń trwających nie wiele więcej niż ułamek sekundy. Funkcja serii zdjęć działająca z szybkością 7 klatek na sekundę, a także system AF z czterdziestoma pięcioma punktami krzyżowymi, to gwarancja stabilności obrazu i precyzyjności ujęcia. Matryca CMOS aps-c działa w rozdzielczości 24,2 megapiksele. Ekspozycja obrazu jest precyzyjna dzięki czujnikowi pomiarowe mu RGB +IR.

Nowoczesne fotodiody

Canon EOS 80D wykonano w technologii Dual Pixel CMOS. Piksele składają się z dwóch fotodiod, które w trybie Live View oraz w trybie filmowania pracują oddzielnie. Takie rozwiązanie pozwala na stopniowe ustawianie ostrości. Obraz rejestrowany przez fotodiody jest sumowany. Rozwiązanie jest pozytywnie oceniane w różnego rodzaju testach. Autofocus cechuje się 45 punktami krzyżowymi.Ten aparat ma także większą czułość od poprzedników od -EV.

Świetnej jakości filmy i nie tylko


Canon EOS 80D pozwala na nagrywanie filmów Full HD 60p, także z efektem zwolnionego tempa. Auto Focus jest wydajny i precyzyjny. Dzięki technologii Dual Pixel CMOS producent do rąk użytkownika oddał urządzenie z różnymi trybami nagrywania filmu, bogate w różne filtry. Zachęcamy do eksperymentowania z poszczególnymi rozwiązaniami, ponieważ można uzyskać naprawdę ciekawe i imponujące efekty. Wizjoner zachwyca pokryciem wynoszącym 100%. Wszystkie elementy podczas kadrowania są widoczne, a wyświetlacz pokazuje parametry podczas pracy z aparatem. Ekran dotykowy LCD ma średnicę 7,7 cm. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą eksperymentować i zmieniać co chwilę kąty ujęcia. W tym modelu Canon udostępnił możliwość połączenia zdalnego z innymi smartfonami oraz tabletam.To dzięki aplikacji Camera Connect. Dodatkowo oprogramowanie EOS utility umożliwia fotografowanie z odległości.

Dla kogo ta lustrzanka?

Canon EOS 80D jest przede wszystkim aparat intuicyjny w obsłudze. Posiada wiele opcji i jest nienagannie wykonany. Obudowa prezentuje się doskonale. Jest wykonana z troską o szczegóły. Doskonale nadaje się do robienia zdjęć podczas wakacji, podróży. Jest przeznaczony przede wszystkim do fotografowania krajobrazów, ale także dynamicznych ujęć. Spora ilość klatek na sekundę pozwala wyraźnie fotografować zwierzęta, przyrodę oraz skupiska ludzi podczas różnych eventów.